Home Humor Starszy pan spytał swoją żonę, czy kiedykolwiek go zdradziła. Jej odpowiedź go zszokowała.
23.98K

Starszy pan spytał swoją żonę, czy kiedykolwiek go zdradziła. Jej odpowiedź go zszokowała.

Niektórzy mówią, że cel uświęca środki. Jeśli robimy coś złego, aby pomóc drugiej osobie czy tak naprawdę jest to złe? Pozostawiamy Wam to do oceny.

Starszy mężczyzna pewnego dnia spytał swoją żonę: „Marto, jesteśmy małżeństwem od 50 lat i jest coś, co chciałbym wiedzieć. Czy przez te wszystkie lata byłaś kiedyś niewierna?”

Kobieta odpowiedziała: „Wiesz, Henryku, muszę być z tobą szczera. Byłam ci niewierna trzy razy przez te 50 lat, ale zawsze miałam ważny powód.”

Mężczyzna był wyraźnie zraniony i poruszony tym, co usłyszał. Zachował jednak spokój i zapytał: „Nigdy nic nie podejrzewałem. Możesz mi powiedzieć, co rozumiesz przez ‘ważny powód’?”

Żona stwierdziła: „Pierwszy raz zdarzył się krótko po ślubie, kiedy mieliśmy stracić nasz dom, bo nie mogliśmy zapłacić hipoteki. Pamiętasz ten dzień, kiedy poszłam spotkać się z bankierem, a następnego dnia dostałeś powiadomienie, że pożyczka będzie prolongowana?”

Henryk przypomniał sobie tamten moment i odpowiedział: „Mogę ci to wybaczyć. Ocaliłaś nasz dom. Jednak co z kolejnym razem?”

Kobieta kontynuowała: „Pamiętasz, jak byłeś bardzo chory, a nie mieliśmy pieniędzy, aby zapłacić za operację serca, której potrzebowałeś? Poszłam spotkać się z lekarzem i jak pamiętasz, przeprowadził on operację za darmo.”

Henryk pomyślał chwilę i odpowiedział: „Pamiętam to. Zrobiłaś to, aby uratować moje życie, więc oczywiście mogę ci to wybaczyć. Teraz opowiedz o trzecim razie.”

„W porządku. Pamiętasz, gdy kandydowałeś na przewodniczącego klubu golfowego i brakowało ci 73 głosów…?”

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
50
Ha ha
Ha ha
101
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!