Home Styl Ten facet chciał, aby jego żona zostawiła siwe włosy. Jak bardzo się zdziwił, gdy zobaczył ją po niewiarygodnej metamorfozie.

Ten facet chciał, aby jego żona zostawiła siwe włosy. Jak bardzo się zdziwił, gdy zobaczył ją po niewiarygodnej metamorfozie.

Wizyta w SPA czy mocna zmiana wyglądu mogą sprawić, że człowiek od razu poczuje się lepiej i to zarazem powierzchniowo, jak i mentalnie.

Czy ktokolwiek nie skorzystałby z okazji, aby uzyskać całkowicie nowy wygląd, przy którym pracowałby profesjonalny stylista? Czasami taka okazja zdarza się szybciej, niż można by pomyśleć.

Louders Hembrick ma 52 lata i razem z mężem mieszka w Teksasie. Stała na ulicy w trakcie nagrywania programu „Today Show”, gdy została wybrana z tłumu i dostała możliwość przejścia metamorfozy.

Z początku kobieta była nieco onieśmielona, ale i podekscytowana tym jaki pomysł będzie miał na nią stylista.

Louders cieszyła się na swoją przemianę. Jej mąż jednak był nieco poddenerwowany. Pogłaskał jej siwiejące włosy i przyznał, że nie chce, aby je farbować. Co jednak zrobił, gdy zobaczył swoją żonę w nowym wydaniu? No cóż, musiał przyznać, że wygląda oszałamiająco.

Nie możesz przegapić jego reakcji. W tamtym momencie widać, jak bardzo cieszy się radością swojej drugiej połówki. Ta zaś nie była w stanie powstrzymać łez, szczególnie, gdy zobaczyła reakcję męża. Ta para chwyciła wszystkich za serca.

Drugą kobietą, którą poddano metamorfozie była Pam Kincheloe, która w swoim życiu wykonywała kilka zawodów. Była pielęgniarką, położną i prawnikiem.

Kobieta powiedziała, że od dłuższego czasu nie była u fryzjera i od dawna nic nie zmieniała w wyglądzie. Na placu była ze swoją synową i wnuczką. Gdy przeszła metamorfozę, zszokowała wszystkich. Zobacz sam:

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!