Home Humor Policjanci zatrzymali auto, w którym jechało pięć starszych pań. To, co stało się później rozbawi Cię do łez.
21.84K

Policjanci zatrzymali auto, w którym jechało pięć starszych pań. To, co stało się później rozbawi Cię do łez.

Sytuacja przytrafiła się policjantom z drogówki, którzy patrolowali autostradę. Zauważyli, że jedno z aut jedzie po drodze z prędkością 30 km/h, co tamowało ruch.

Policjanci zatrzymali więc pojazd, aby zbadać przyczyny tak wolnej jazdy i utrudniania ruchu. Kiedy podeszli do auta, zobaczyli, że w środku siedzi pięć starszych pań. Wyglądały na przerażone – były blade i miały szeroko otwarte oczy.

– Dlaczego zostałyśmy zatrzymane? – zapytała kobieta siedząca za kierownicą – Przecież nie przekroczyłam prędkości.

– To prawda, na pewno nie jechała Pani zbyt szybko, ale jazda dużo poniżej ograniczenia prędkości również może być zagrożeniem dla innych kierowców– wyjaśnił spokojnie policjant.

– Jak to? Przecież jechałam dokładnie z przepisami: 30 km/h. Tak przecież jest tu napisane.

Funkcjonariusz powstrzymując śmiech wyjaśnił, że „30” to numer trasy, a nie ograniczenie prędkości. Zakłopotana kobieta uśmiechnęła się i podziękowała za wyprowadzenie z błędu. Policjantowi jednak coś nadal nie dawało spokoju.

– Zanim pozwolę paniom odjechać, chciałbym jeszcze o coś zapytać. Czy pasażerki na pewno dobrze się czują? Pani koleżanki są blade, wystraszone i wyglądają jakby przed chwilą przeżyły coś strasznego.

– Oj, nic takiego – odpowiedziała kobieta – Po prostu wcześniej jechałyśmy drogą 169.

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
124
Ha ha
Ha ha
177
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!