Home Zwierzaki Wszyscy bali się dotknąć tego kotka. On wziął go jednak na ręce i stało się coś niesamowitego.

Wszyscy bali się dotknąć tego kotka. On wziął go jednak na ręce i stało się coś niesamowitego.

Wszyscy bali się dotknąć tego kotka. On wziął go jednak na ręce i stało się coś niesamowitego.

Oto poruszająca historia mężczyzny i bezpańskiego kotka, których drogi się przecięły.

„Każdy w naszym bloku wiedział kim był Brzydal. Brzydal był dachowcem zamieszkującym piwnicę.

Brzydal nade wszystko kochał trzy rzeczy: walczyć, wyjadać resztki ze śmietnika oraz, że tak powiem, miłość. Połączenie tych trzech rzeczy oraz życia na ulicy wyryło na nim swoje piętno.

Po pierwsze miał tylko jedno oko, a tam gdzie powinno być drugie była dziura. Nie miał również jednego ucha po tej samej stronie. Jego lewa noga wyglądała jakby kiedyś była poważnie złamana i zrosła się pod nietypowym kątem przez co zawsze wyglądał jakby zaraz miał zawrócić. Jego ogon został zgubiony dawno temu, pozostawiając tylko mały kitek, który był w ciągłym ruchu. Brzydal był koloru szarego i miał pręgi na całym ciele, oprócz blizn na głowie.

Za każdym razem, gdy ktoś widział Brzydala, natychmiast stwierdzał: Co za brzydki kot! Wszystkim dzieciom w okolicy rodzice zalecili, by nie zbliżały się do niego. Dorośli natomiast przeganiali go, gdy próbował przyjść do ich domu. Robili to albo rzucając w niego kamieniami albo polewając go wodą. Niektórzy nawet przytrzaskiwali mu łapy drzwiami.

Brzydal zawsze reagował w ten sam sposób. Gdy polewano go wodą stał i czekał, aż dadzą mu spokój. Gdy w niego czymś rzucano, on kładł się na ziemi i prosił o wybaczenie. Gdy zakradał się w pobliże dzieci zawsze miauczał okropnie i skakał na nie, prosząc o chociaż odrobinę uczucia. Jeśli ktoś by go podniósł, natychmiast zacząłby lizać koszulę, kolczyki lub cokolwiek, co mógłby znaleźć.

Pewnego dnia Brzydal postanowił obdarować miłością dwa psy husky, które mieszkały u sąsiada. Jednak psy nie odwzajemniły jego uczucia, a Brzydal mocno oberwał. Usłyszałem jego przeraźliwy krzyk i postanowiłem zobaczyć co się stało. Niestety gdy dotarłem na miejsce zrozumiałem, że jego żywot dobiegał końca.

Comments

comments

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Strona 1 z 212

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
126
Zły
Zły
23

Podziel się ze znajomymi!