Home Wideo Robotnicy z Brazylii znaleźli na budowie ogromną anakondę. Szok!

Robotnicy z Brazylii znaleźli na budowie ogromną anakondę. Szok!

Jaki jest najgorszy rodzaj śmierci? Zawsze myślałem, że spalenie żywcem. Jednak po obejrzeniu tego filmu zrozumiałem, że jest wiele innych strasznych sposobów na pożegnanie się z życiem.

Zdecydowanie jednym z najgorszych sposobów na śmierć musi być uduszenie przez anakondę o długości 10 metrów! Takiego węża jakiś czas temu odkryto na budowie w północnej Brazylii. Ogromny gad ważył 400 kilogramów. Zobacz film:

Wyobraź sobie tylko, że ten pokryty łuskami potwór zbliża się do Ciebie. W takim momencie najlepsze na co możesz liczyć to szybka i bezbolesna śmierć. Co innego widzieć normalne węże zjadające myszy, a co innego zobaczyć coś takiego…

Robotnicy postanowili skrępować węża łańcuchami, a następnie… zabili go. To wywołało sporo kontrowersji w internecie.

Ktoś napisał:

– „Nie jestem pewien, czy ta historia jest prawdziwa. Jednak jeśli jest, to wszyscy ci ludzie powinni się wstydzić. Tak wielki wąż prawdopodobnie żył już od bardzo długiego czasu, a został zabity dla kilku zdjęć!? Co za strata…”

Rekord Guinnessa w kategorii „Najdłuższy wąż żyjący w niewoli” jest obecnie w posiadaniu Meduzy, węża żyjącego w Kansas City, USA, który mierzy 7,5 metra.

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!