Home Genialne Twoja łazienka będzie błyszczeć. Sprawdź ten najlepszy sposób na czyszczenie płytek i fug.

Twoja łazienka będzie błyszczeć. Sprawdź ten najlepszy sposób na czyszczenie płytek i fug.

Twoja łazienka będzie błyszczeć. Sprawdź ten najlepszy sposób na czyszczenie płytek i fug.

Sprzątanie to jeden z najbardziej czasochłonnych i frustrujących obowiązków domowych, a najtrudniejsza do wyczyszczenia jest zdecydowanie łazienka.

Jeśli zależy Ci na tym, aby to pomieszczenie lśniło czystością, musisz to przeczytać.

Możesz zapomnieć o wszelkich chemicznych środkach do czyszczenia, które pełne są toksycznych oparów i szkodliwych składników. Oto przepis na idealną, naturalną substancję czyszczącą. Jej największą zaletą jest to, że nie tylko jest skuteczna, ale i w 100% bezpieczna.

Jaki element w łazience jest największym wyzwaniem? Fugi oczywiście. Ich czyszczenie może spokojnie zająć pół dnia, a rezultat nie będzie zadowalający. Następnym razem gdy zdecydujesz się na ich czyszczenie, wypróbuj więc tę naturalną recepturę. Nie uwierzysz jak szybko i łatwo można usunąć wszelkie zabrudzenia z fug.

Składniki

  • 3 łyżki sody
  • 3 łyżki soku z cytryny
  • 3 łyżki octu
  • 1 litr wody

Sposób przygotowania

Zmieszaj sodę z wodą, a następnie dodaj sok z cytryny. Na koniec powoli dodawaj ocet. Zobaczysz zachodzącą reakcję chemiczną. Kiedy już wszystko się uspokoi, płyn będzie gotowy. Możesz zabrać się za czyszczenie.

Wlej mieszankę do butelki ze spryskiwaczem, aby łatwiej ją aplikować. Spryskaj brudne fugi oraz kafelki i pozostaw na pół godziny. Teraz weź gąbkę albo szczotkę i wyszoruj kafelki. Kiedy skończysz, spłucz całość ciepłą wodą.

Twoje kafelki będą lśnić jak nigdy dotąd!

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!