Home Genialne Ten facet nie miał trójkąta ostrzegawczego. Gdy policjanci zobaczyli czego użył zamiast niego, nie mogli przestać się śmiać.

Ten facet nie miał trójkąta ostrzegawczego. Gdy policjanci zobaczyli czego użył zamiast niego, nie mogli przestać się śmiać.

Każdy wie, że jadąc samochodem powinniśmy mieć ze sobą kilka podstawowych rzeczy, jak apteczka, gaśnica czy trójkąt ostrzegawczy.

Czasami jednak zdarza się, że jakaś rzecz zginie akurat wtedy, gdy jest nam najbardziej potrzebna. Tak właśnie było w przypadku tego kierowcy z Magdeburga. Awaria unieruchomiła jego auto akurat gdy wracał z zakupów do domu. Nie miał trójkąta więc nie mógł też zasygnalizować odpowiednio problemów z samochodem. Wpadł na dość oryginalny sposób. Gdy na miejscu pojawili się policjanci, nie mogli powstrzymać śmiechu.

Wygląda na to, że policja doceniła jego twórcze podejście do tego problemu, bo zdjęcie trafiło na stronę komendy. Dobrze, że ten mężczyzna kupił akurat czerwone papryki i dobrze, że auto nie padło przed zakupami 😉

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
43
Ha ha
Ha ha
75
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!