Home Wideo Nastolatki zaatakowały starszego mężczyznę. Nie wiedziały, że karma uderzy zaraz z pełną mocą.

Nastolatki zaatakowały starszego mężczyznę. Nie wiedziały, że karma uderzy zaraz z pełną mocą.

Niezależnie kim jesteś, co robisz i ile masz lat, jedna rzecz powinna być niezmienna dla każdego z nas – szacunek do starszych.

Takiego podejścia większość z nas uczy się od najmłodszych lat. Niestety, nadal jest sporo osób, które nic sobie z tego nie robią.

Tak też było w przypadku dwóch nastolatek, które zaatakowały 62-letniego Gary’ego Martina. Na szczęście historia ta udowadnia, że złe uczynki nie popłacają, a karma może nadejść szybciej niż byśmy się tego spodziewali.

Kiedy 62-letni Gary Martin został zaatakowany przez dwie nastolatki na trawniku przed swoim domem, nie spodziewał się, że napastniczki nie uciekną od odpowiedzialność. Karma już jednak na nie czekała.

Do sytuacji doszło, gdy dziewczyny podeszły do samochodu wystawionego na sprzedaż, który stał przed posesją Gary’ego. Mężczyzna poprosił je, aby opuściły jego posesję. Te odmówiły i doszło do wymiany zdań. Prośba mężczyzny rozwścieczyła nastolatki, które zaatakowały go, a następnie uciekły.

Napastniczki nie zdawały sobie jednak sprawy z tego, że sąsiad Garry’ego nagrał całe zajście, a później opublikował film w mediach społecznościowych. Nagranie szybko rozprzestrzeniło się po sieci i nastolatki zostały zidentyfikowane. 14- i 15-latka zostały następnie aresztowane i usłyszały zarzuty.

Ciężko nam pojąć, jak można uderzyć starszego mężczyznę tylko dlatego, że poprosił o opuszczenie swojej posesji. Niestety okazuje się, że niektórzy ludzie z młodego pokolenia nie mają szacunku do starszych ani do cudzej własności. Tutaj na szczęście sprawiedliwość została wymierzona.

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!