Home Genialne Nikt nie rozumiał dlaczego ta kobieta wyciąga paletę na trawnik. Dwie godziny później tajemnica wyszła na jaw.

Nikt nie rozumiał dlaczego ta kobieta wyciąga paletę na trawnik. Dwie godziny później tajemnica wyszła na jaw.

Piękny i bujny ogród wcale nie jest tak trudnym zadaniem, jak może się wydawać.

Prawda jest taka, że stara, zniszczona paleta może posłużyć jako idealne miejsce do uprawy owoców i warzyw. Co więcej, posadzone w niej rośliny będą rosły, jak szalone.

Poniższa sztuczka została zaprezentowana na kanale Lovely Greens.

Krok 1

Najpierw wyciągnij paletę na trawnik i przetnij ją na trzy równe części, aby w każdym segmencie znajdowało się tyle samo desek.

Krok 2

Weź każdą część i delikatnie pozbądź się małych listewek znajdujących się z tyłu palety. Nie połami ich ani nie odcinaj. Przydadzą się później. Zamiast tego delikatnie podważ je.

Krok 3

Teraz ściągnij centralne bloki i połóż je na boku, bo również przydadzą się później. Dokładnie dobij wszystkie wystające gwoździe.

Krok 4

Wszystko, co do tej pory usunąłeś przyda się później, więc odłóż to na bok. Bloki ze środkowej części posłużą jako nogi dla donicy, a listewki z kroku 3 będą zabezpieczeniem krótszych boków.

Krok 5

Teraz czas na przygotowanie donicy. Środkowa część posłuży jako spód, a pozostałe dwa segmenty staną się bokami.

Krok 6

Weź listwy, które wcześniej ściągnąłeś i użyj ich, aby wypełnić krótsze boki.

Krok 7

Na koniec odpowiednio umieść nóżki.

Krok 8

Ustaw donicę tam, gdzie chcesz. Później nie pozostaje Ci nic innego, jak cieszenie się efektem swojej pracy. Kto by pomyślał, że coś taki pięknego można stworzyć ze zwykłej, starej palety?

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!