Home Zdrowie Sprawdź, jak zapobiec rakowi. Pozbędziesz się wszystkich toksyn z organizmu w 3 dni.

Sprawdź, jak zapobiec rakowi. Pozbędziesz się wszystkich toksyn z organizmu w 3 dni.

Sprawdź, jak zapobiec rakowi. Pozbędziesz się wszystkich toksyn z organizmu w 3 dni.

Czy masz problemy skórne, różne bóle, problemy z trawieniem, a nawet z wagą? Twój organizm może potrzebować detoksu.

W detoksykacji chodzi przede wszystkim o oczyszczanie ciała wewnątrz, jak i na zewnątrz. Praktykuje się to od wieków na całym świecie, w różnych kulturach.

Pozbycie się wszelkich toksyn, a następnie dostarczenie organizmowi substancji odżywczych zapobiegnie występowaniu chorób i spowoduje, że zdrowie będzie o wiele lepsze.

Detoksykacja oznacza oczyszczenie krwi. Dzieje się tak, gdy zanieczyszczenia z niej przenoszą się do wątroby, a tam zostają wyeliminowane.

Inne narządy, które eliminują toksyny to: nerki, jelita i płuca. Jeśli te narządy ulegają osłabieniu przez zanieczyszczenie, nie są w stanie dobrze spełniać swojej roli, a toksyny dostają się do komórek w organizmie.

Aby rozpocząć detoksykację należy przede wszystkim wyeliminować alkohol, papierosy, kawę, cukry rafinowane i tłuszcze nasycone. Są to najgorsze toksyny, które utrudniają utrzymanie dobrego stanu zdrowia organizmu.

Kolejną ważną rzeczą jest zrezygnowanie z produktów mlecznych na co najmniej dwa dni przed rozpoczęciem oczyszczania. Detoksykacja trwa zaledwie 3 dni.

Program odtruwania

Zmieszaj 300 ml wody z sokiem z 3 cytryn i pij przed śniadaniem. To sprawi, że żołądek będzie lepiej trawił.

W trakcie śniadania wypij 300 ml soku z ananasa lub soku z grejpfruta. Mają one właściwości przeciwutleniające i poprawiają stan układu oddechowego.

Pij 1 – 1,5 szklanki 100% czystego soku z marchwi pomiędzy śniadaniem, a obiadem. To spowoduje alkalizację krwi.

Do obiadu wypij 400 ml soku bogatego w potas (morele, seler, szpinak, banan, gruszka, pietruszka). Potas wzmacnia oczyszczanie.

Godzinę przed obiadem wypij 1 filiżankę herbaty oczyszczającej i usuwającej śluz z organizmu (róża, imbir, mięta).

Przed pójściem spać wypij 400 ml czystego soku żurawinowego. On pomoże zwalczyć bakterie w płucach, które wywołują infekcje.

Uwaga

Wieczorem w dzień poprzedzający rozpoczęcie odtruwania napij się herbaty przeczyszczającej. TO wyeliminuje toksyny z jelit, które mogą wywołać zaparcia.

W trakcie oczyszczania płuca nie mogą być zbytnio przeciążone. Odpuść więc sobie ciężkie treningi, bieganie, jazdę na rowerze, czy palenie papierosów.

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!