Home Życie Babcia myślała, że umiera. Lekarze zaskakują ją, gdy mówią, że… jest w ciąży.

Babcia myślała, że umiera. Lekarze zaskakują ją, gdy mówią, że… jest w ciąży.

Alison Dent niedawno dowiedziała się, że zostanie babcią. Jej jedyna córka, Kylie, zaszła w ciążę.

Kylie miała już 26 lat. Alison jednak bardzo dobrze pamięta dzień, w którym ją urodziła. Była bardzo szczęśliwa, ale pewnej nocy przeżyła ciężkie chwile. Obudziła się cała we krwi i ze strasznym bólem brzucha. Trafiła do szpitala. W jej ciele znaleziono liczne cysty i usunięto część szyjki macicy. Alison myślała, że jest bezpłodna i już nie urodzi nigdy dzieci. Ciężko to przeżyła, bo chciała mieć co najmniej trójkę.

W końcu jednak pogodziła się z tym. Teraz cieszyła się ciążą córki i miała nadzieję, że jej uda się mieć więcej dzieci.

Pewnego dnia jednak zaczęła się bardzo źle czuć. Poszła do lekarza, który na podstawie objawów stwierdził zespół jelita drażliwego. Nie pomagały leki ani zmiana diety. Alison wciąż czuła bóle brzucha, wzdęcia, bolesne skurcze jelit i miała opuchnięte nogi.

Gdy jej córka urodziła Ceseylee, Alison czuła się coraz gorzej i myślała, że umiera.

W końcu wylądowała w szpitalu przez ból brzucha, którego nie mogła już wytrzymać. Była bardzo przerażona i wręcz pewna, że to nowotwór. Jednak po badaniu lekarz odesłał ją… do gabinetu ginekologicznego. Tam też kobieta dowiedziała się, że jest w 32 tygodniu ciąży.

– „Byłam głupia, byłam w 32 tygodniu ciąży i nie miałam o tym pojęcia. Poczułam wielką ulgę, że to nic gorszego, ale dziecko to ostatnie czego bym się spodziewała.”

Odkąd lekarze powiedzieli jej, że nie może mieć dzieci, kobieta nie stosowała zabezpieczeń i nigdy nie zaszła w ciążę. Dopiero po 26 latach, gdy jej córka była w ciąży, nieoczekiwanie ten sam los spotkał Alison. Kobieta już nie miesiączkowała. Lekarz, który ją leczył również nie pomyślał, że mogło dojść do ciąży.

8 tygodni później Alison urodziła synka, Bobby’ego Charlesa. Jest młodszy od swojej siostrzenicy Caseylee.

Alison uważa, że to cud i dar od losu. Dzieci się uwielbiają i spędzają ze sobą mnóstwo czasu.

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!