Home Zdrowie Niemowlę nie chciało w ogóle jeść. Kilka dni później rodzice odkryli coś strasznego.

Niemowlę nie chciało w ogóle jeść. Kilka dni później rodzice odkryli coś strasznego.

Kiedy mała Jane pojawiła się na świecie jej rodzice płakali ze szczęścia. Dziecko urodziło się piękne i zdrowe. Nic nie wskazywało na to, co stało się później.

Mając zaledwie kilka dni, Jane wydawała się być bardzo ospała i nie chciała jeść. Zaniepokojeni rodzice zabrali ją do szpitala, ale lekarze nie znaleźli niczego nietypowego. Po powrocie do domu oni również poczuli się źle. Zaczęły ich boleć głowy, czuli się zmęczeni i nie mieli sił. Doszli jednak do wniosku, że jest to związane ze stresem, niepokojem o mała i zmęczenie bycia rodzicem.

Gdy jednak zjawiła się babcia małej Jane i również zaczęła uskarżać się na ból głowy, Kendall wiedział, że coś jest nie tak.

Mężczyzna zaczął zastanawiać się czy przypadkiem przyczyna nie kryje się w ich domu. Najpierw pomyślał o jedzeniu i piciu, ale gdy wykluczył te możliwości i zaczął szukać dalej okazało się, że powodem była… nieszczelna instalacja grzewcza, z której ulatniał się tlenek węgla.

Na szczęście stężenie nie było jaszcze na tyle duże żeby zaburzyło to jego trzeźwe myślenie.

Mała Jane i jej mama, Bathany trafiły do specjalnej komory hiperbarycznej. Dziewczynka już po kilku dniach odzyskała energię i apetyt.

Czad to bardzo niebezpieczna, cicha i bezwonna substancja, która może zabić. Tylko czujniki i kontrola instalacji może wykryć jego ulatnianie się. W Polsce co roku kilka tysięcy osób ulega zatruciu tlenkiem węgla.

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!