Home Wideo Wydawało się jej, że poród przebiega idealnie. Wtedy lekarz zrobił coś, czego kobieta nie zapomni do końca życia.

Wydawało się jej, że poród przebiega idealnie. Wtedy lekarz zrobił coś, czego kobieta nie zapomni do końca życia.

Ciąża jest szczególnym czasem dla przyszłej matki. Kobieta oddaje się w ręce lekarza, który w tym czasie będzie czuwał nad bezpieczeństwem jej i dziecka, a także doprowadzi do szczęśliwego porodu.

Z tym bywa różnie. Często okazuje się, że lekarz był niekompetentny, czegoś nie zauważył, albo zaniedbał. Lekarze mają wielu pacjentów, przyjmują setki porodów, z czasem popadają w rutynę i często nie spełniają wszystkich oczekiwań.

Dlatego też lekarz, o którym mowa w tym wpisie to ktoś wyjątkowy.

Carey Andrew-Jaja w swojej karierze odebrał tysiące porodów. Jest cenionym specjalistą i robi coś, czego nie praktykuje żaden jego kolega.

Mimo ogromnego doświadczenia, lekarz celebruje i docenia każde narodziny. Uważa, że każde dziecko jest cudem i zasługuje na wyjątkowe powitanie na tym świecie. Takiej postawy nauczył go jego przyjaciel i mentor, kiedy nasz bohater był jeszcze początkującym położnikiem. Obiecał mu wtedy, że zawsze będzie doceniał cud narodzin i śpiewał każdemu dziecku, które pojawi się na świecie.

Słowa dotrzymał. Minęły lata, a Carey cieszy się z każdego dziecka i każdy poród jest dla niego wyjątkowy.

Bierze na ręce każdego noworodka i śpiewa mu „Happy Birthday” lub „It’s a Wonderful World”. Ma przy tym bardzo kojący głos, który potrafi ukoić malucha i raduje serca matek.

Która kobieta nie chciałaby, aby jej dziecko pojawiło się na świecie w takiej atmosferze?

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!