Home Życie Kobieta jest przekonana, że urodzi bliźniaki. Wtedy lekarz mówi jej w jakim jest błędzie.

Kobieta jest przekonana, że urodzi bliźniaki. Wtedy lekarz mówi jej w jakim jest błędzie.

37-letnia Oksana Kobeletska oraz jej partner Sergiej mieli po raz kolejny zostać rodzicami. Nie spodziewali się jednak, że tym razem będzie całkiem inaczej…

Podczas jednego z badań USG, lekarz powiedział im, że zostaną rodzicami bliźniaków. Było to dla nich ogromne zaskoczenie. Na kolejnym badaniu jednak okazało się coś zupełnie innego. Lekarz poinformował ich, że urodzi im się… piątka dzieci.

– „Byłam zszokowana i przerażona, bo myślałam, że spodziewam się bliźniąt. Nikt z rodziny nigdy czegoś takiego nie przeżył” – mówi Oksana.

Taka ciąża jest bardzo rzadka. Szansa na jej wystąpienie to 1 na 47 milionów.

24 czerwca 2016 roku rodzina przywitała na świecie trzech chłopców i dwie dziewczynki.

Rodzice musieli zaadaptować się do całkowicie nowej sytuacji. Nie kryją, że kłopotów jest pięć razy więcej niż przy jednym dziecku, ale szczęścia jest również pięć razy tyle.

Piątka z Odessy ma na Facebooku i Instagramie profil. Tam rodzice dzielą się z fanami tym, co wiąże się z wychowywaniem pięcioraczków.

Маленький семейный праздник 😄. Фото@anna.nikisheva Капкейки @cakencookie #odessafive #quintiple #quints #odessa#fotoodessafiver#fotografer #одесскаяпятерка #фото #праздник

Geplaatst door Odessa Five op Maandag 14 augustus 2017

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!