Home Życie 25-latka została oblana łatwopalną substancją i podpalona 5 lat później zdjęła maskę i pokazała twarz.

25-latka została oblana łatwopalną substancją i podpalona 5 lat później zdjęła maskę i pokazała twarz.

16 lutego 2012 roku był tragiczny dla Dany Vulin. Tamtego wieczora kobieta, jak zwykle kładła się spać w swoim mieszkaniu w Perth w Australii. Nie przypuszczała, że tej nocy przeżyje prawdziwy horror.

Dana od kilku miesięcy była obserwowana przez Natalie Dimitrovsky. Gdy kilka miesięcy kobieta zobaczyła, że Dana rozmawia z jej mężem na przyjęciu, wmówiła sobie, że mają romans. Natalie groziła nawet Danie. Miała na jej punkcie prawdziwą obsesję.

Napastniczka wraz z Danielem Stone włamała się do mieszkania Dany. Była pewna, że spotka tam swojego męża. Mimo iż jej przypuszczenia nie okazały się prawdziwe, postanowiła wprowadzić w życie swój okrutny plan.

Włamywacze byli pod wpływem amfetaminy. Oblali śpiącą kobietę denaturatem, a później, mimo iż Dana błagała o litość, podpalili ją. Uciekli, zostawiając umierającą kobietę w mieszkaniu. Na szczęście jej krzyki usłyszał mężczyzna, który pracował w pobliskiej siłowni i przybiegł jej na ratunek. Lekarze określili stan kobiety jako krytyczny, ale udało się im ja uratować.

Dopiero po 10 dniach Dana wybudziła się ze śpiączki. W tym czasie złapano napastników, a następnie zostali skazani na 17 lat więzienia. To jednak nie mogło przywrócić Danie dawnego wyglądu i zdrowia.

Mimo iż przeżyła coś strasznego, kobieta nigdy nie traciła optymizmu. Napisała nawet książkę, pt „Worth Fighting For”, w której opisała, że siłę do walku dała jej siostra. Nie odchodziła od jej łóżka i była jedną z niewielu osób, które wierzyły, że Dana wybudzi się ze śpiączki i kiedyś znowu będzie mogła się uśmiechać.

Ciało kobiety pokryte było oparzeniami trzeciego stopnia. Najmocniej poparzone były twarz oraz tułów. Przez kilka lat Dana nosiła specjalną maskę i kombinezon, który pomagał ranom goić się oraz ukryć je. Do tej pory kobieta przeszła 200 operacji.

Dana przyznaje, że czuła jakby nie miała twarzy. Widziała jedynie swoje usta i oczy. Podczas leczenia kobieta na dodatek zachorowała na raka szyjki macicy.

Po dwóch latach mogła zobaczyć swoją twarz ponownie.

Pozwolono jej ściągnąć maskę, co można zobaczyć w filmie dokumentalnym, który opisuje jej historię.

Źródło: danavulin.com

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!