Home Życie Matka wyrzuciła syna z domu, gdy dowiedziała się, że jest gejem. Niedługo potem otrzymała list od jego dziadka.

Matka wyrzuciła syna z domu, gdy dowiedziała się, że jest gejem. Niedługo potem otrzymała list od jego dziadka.

Pewien nastolatek z USA bardzo długo ukrywał informację o swojej orientacji seksualnej. Gdy w końcu powiedział o tym bliskim, nie spodziewał się, że jego matka zareaguje w ten sposób.

Kobieta wpadła we wściekłość i z dość mocnymi słowami wyrzuciła syna za drzwi. Na szczęście chłopak szybko znalazł schronienie u ukochanego dziadka, który postanowił napisać długi list do swojej córki.

Kochana Christine

Bardzo zawiodłem się na Tobie. Sama powiedziałaś, że mamy w rodzinie kogoś, za kogo powinniśmy się wstydzić, ale nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że mowa o kimś zupełnie innymi, niż myślisz.

Prawdziwą obrzydliwością jest wyrzucenie własnego syna z domu, tylko dlatego, że okazuje się homoseksualistą. Każda matka, która tak robi, sprzeciwia się naturze. Jedyne, co mądrego powiedziałaś w tej sytuacji to to, że nie wychowałaś Chada na geja – miałaś rację, on się po prostu taki urodził i nikt nie miał na to wpływu.

Ty miałaś jednak wolny wybór i dokonałaś go, stając się bardzo ograniczoną i bezduszną osobą. Jeśli więc jesteśmy przy wyrzekaniu się dzieci, to muszę się teraz z Tobą pożegnać. Mam teraz wspaniałego wnuka do wychowania i nie mam czasu na taką pozbawioną serca sukę, jak ty.

Jeśli jednak odnajdziesz kiedyś serce i miłość, możesz zadzwonić w każdym momencie.

Tata.”

Mężczyzna, mimo bycia o wiele starszym od swojej córki, okazał się być osobą otwartą i tolerancyjną. I bardzo dobrze, bo dzięki niemu Chad ma kogoś, kto kocha go i wspiera. Liczymy jednak na to, że matka zrozumie swój błąd i postara się naprawić krzywdę jaką wyrządziła swojemu dziecku.

Źródło: dailymail.co.uk

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!