Home Wideo Mężczyzna prosi o pomoc w poszukiwaniach ciężarnej żony i dwóch córek. Wtedy policja znajduje jeden szczegół i odkrywa coś niewyobrażalnego.

Mężczyzna prosi o pomoc w poszukiwaniach ciężarnej żony i dwóch córek. Wtedy policja znajduje jeden szczegół i odkrywa coś niewyobrażalnego.

Dowiedzieć się, że nagle słuch zaginął po kimś z Twojej rodziny to przerażająca sytuacja, której nie życzymy nikomu.

Wyobraź sobie, że nagle bez śladu znika Twoja ciężarna żona i dwie małe córki.

To właśnie przydarzyło się 33-letniemu Chrisowi Wattsowi. Tak przynajmniej powiedział policji, a następnie publicznie, gdy w telewizji prosił o pomoc w poszukiwaniach rodziny.

W poniedziałek 13 sierpnia Shanann Watts i jej dwie córki, 4-letnia Bella i 3-letnia Celeste zgłoszono jako zaginione.

Chris powiedział, że niedługo przed zniknięciem tej trójki odbył dość „emocjonalną” rozmowę z żoną. Nie podał jednak więcej szczegółów.

Kobieta była na wyjeździe, w trakcie którego spotkała się ze znajomymi i uczestniczyła w konferencji związanej ze swoją pracą. Kobieta wróciła do domu w poniedziałek wcześnie rano. Jej znajomi zdziwili się jednak, gdy opuściła zaplanowaną wizytę u lekarza. Nie odbierała telefonów, a to sprawiło, że bliscy zawiadomili policję.

W poszukiwaniach żony i córek Wattsa brali udział śledczy stanowi oraz FBI. Mężczyzna wystąpił w telewizji, gdzie apelował o pomoc w znalezieniu zaginionej rodziny.

Patrząc prosto w kamerę powiedział:

– Nie mam pojęcia gdzie mogłyby pójść. Nie czuję nawet, aby to działo się naprawdę. Cała ta sytuacja jest niczym koszmar, z którego nie mogę się obudzić.”

Ciągle podkreślał też, że bardzo tęskni za rodziną i jest samotny, gdy nie ma jego dziewczynek.

W tym samym czasie trwało śledztwo i poszukiwania.

W domu nie znaleziono żadnych śladów walki, ale pewien szczegół zwrócił uwagę policji.

Jak powiedziała Amanda Thayner, przyjaciółka kobiety, zarówno telefon, torebka, jak i portfel Shanann były nadal w mieszkaniu.

W wywiadzie Chris zaczął ujawniać więcej szczegółów z tamtego dnia. Mężczyzna powiedział, że przeprowadził długą rozmowę z żoną. Opisywał ją jako „niezwykle emocjonalną”.

Kilka dni później Chris Watts został zamknięty w areszcie na obserwację.

Ciało Shanann znaleziono na terenie firmy Anadarko Petroleum Corporation.

– „Na tę chwilę udało nam się odnaleźć ciało kobiety, które z dużą pewnością jest ciałem Shanann Watts. Mamy wiele powodów, aby podejrzewać, gdzie znajdują się ciała dzieci. Dołożymy wszelkich starań, aby te również zostały odnalezione” – dyrektor Biura Śledczego Colorado, John Camper, powiedział w czwartek na konferencji prasowej.

Według prokuratora, policja zakłada, że zarówno Shannon, jak jej córki, zostały zabite w domu. Chrisowi zostały postawione zarzuty morderstwa trzeciego stopnia.

Policja nie ujawniła motywów zabójstwa.

– „To zupełnie najgorsze rozstrzygnięcie tej sprawy, jakie tylko mogliśmy sobie wyobrazić” – powiedział Dyrektor Biura Śledczego Colorado, John Camper.

– „Naszym zadaniem jest teraz przeprowadzenie śledztwa, które wykaże, co dokładnie się stało.”

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!