Home Genialne To, co zrobili ze starymi płytami CD wydaje się szalone. Jednak, gdy zobaczysz efekt końcowy, będziesz w szoku.

To, co zrobili ze starymi płytami CD wydaje się szalone. Jednak, gdy zobaczysz efekt końcowy, będziesz w szoku.

Pojawiły się w 1988 i zastąpiły winyle. Jednak, jak szybko się pojawiły, tak szybko zniknęły zastąpione przez strumieniowe serwisy muzyczne.

Co zrobić ze starymi płytami, które zbieraliśmy przez lata? Szkoda je wyrzucać, ale można wykorzystać je do czegoś naprawdę niezwykłego. Tak właśnie postąpiła ta para, która zebrała swoje stare płyty CD i stworzyła z nich coś pięknego.

Przyklejanie kawałków starych płyt na ścianę może wydawać się głupie, ale w rzeczywistości daje efekt, który zachwyci każdego.

Zależnie od miejsca światło odbijające się od ich powierzchni stworzy przepiękny pokaz światła i sprawi, że cały pokój wyda się jaśniejszy. Projekt ten zajął dwa miesiące, ale z pewnością zakończyliby go wcześniej, gdyby nie praca.

Najpierw pocięli kilka płyt na małe kawałki o różnych kształtach i rozmiarach.

Gdy były już gotowe, nadszedł czas, aby przymocować je do ściany. Najpierw zaczęli od dużych kawałków, a następnie wypełniali luki tymi mniejszymi. Do takiego projektu potrzebny jest bardzo mocny klej.

Po pokryciu ściany kawałkami płyt, nadszedł czas na zakończenie pracy. Przestrzenie pomiędzy nimi wypełniono fugą. Efekt? Wspaniały.

Źródło: instructables.com

Comments

comments

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!